Yeni server - Grup bugu ve bir kaç soru

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Yeni server - Grup bugu ve bir kaç soru

YENİ

Öncelikle hayırlısı olsun umarım ilk servera göre daha zevkli bir server olur.Aklıma takılan bir kaç soru var.

Yeni server da grup bugu olucak mı?

Kadim efsun/küre yine bizi kanser edicek mi? Bi zırha 5k kadim efsun atmayalım artık.

Metin taşı sayıları yine aynı mı? Kesinlikle yetersizler

Açılışta 60 lvl sınırı olucak mı ? (ilk gün için )

Doğru düzgün eventlar görebilecekmiyiz? Bütün serverı örümcek zindanına yığmadan herkesin keyif alabileceği türden.

İleriki bi tarihte ilk serverdan ikinci servera geçişler olucak mı?

Razador/Nemere/Cata/Kule gibi maplerde oyundan atınca tekrar giriş yaptıgımız takdirde kaldığımız yerden devam edebilecekmiyiz ? ( İçeride tek işi olsak bile)

Teşekkürler
    • YENİ

Tyrant yazdı:

Öncelikle hayırlısı olsun umarım ilk servera göre daha zevkli bir server olur.Aklıma takılan bir kaç soru var.

Yeni server da grup bugu olucak mı?

Kadim efsun/küre yine bizi kanser edicek mi? Bi zırha 5k kadim efsun atmayalım artık.

Metin taşı sayıları yine aynı mı? Kesinlikle yetersizler

Açılışta 60 lvl sınırı olucak mı ? (ilk gün için )

Doğru düzgün eventlar görebilecekmiyiz? Bütün serverı örümcek zindanına yığmadan herkesin keyif alabileceği türden.

İleriki bi tarihte ilk serverdan ikinci servera geçişler olucak mı?

Razador/Nemere/Cata/Kule gibi maplerde oyundan atınca tekrar giriş yaptıgımız takdirde kaldığımız yerden devam edebilecekmiyiz ? ( İçeride tek işi olsak bile)

Teşekkürler
      - Grup bugu olacaktır.

- Kadim Küre'nin bu kadar kanser edeceğini sanmıyorum

- Metin taşı sayıları aynı.

- Level sınırı olmayacaktır.

- Eventler düzenli şekilde yapılacak ve arada sürpriz eventlerde olacaktır.

- Çok ileride muhtemel.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.