Meteor2'nin Durumu

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Meteor2'nin Durumu

Meteor2'nin geldiği durum herkesi olduğu gibi beni de üzmektedir. Alihan kardeşimiz başta olmak üzere tüm takım üyelerinin bizim ve serverin hakkında kötü düşündüğünü düşünmüyorum. Server için çok emek verdiklerine inanıyorum. Emek serverin tadını en fazla bu serverde aldım. İnanın bana bunun dışında bir pvp oynayınca buradan aldığımız hazzı alamıyorum. Esaretin Bedeli filminde kurumsallaşmak diye bir tabir vardı; aynen öyle. Üzülerek söylemeliyim ki verilen reklamların bir getirisi olduğunu görmüyorum. Alihan kardeşimin samimiyetini inanıyorum ve ömürlük bir pvp server oluşturmak istiyor. Çok güzel bir fikir ama tutmaz. Sene içerisinde pvp server yine 300-400 online olacaktır. Lütfen alınmayın, moralinizi bozmak hiç istemiyorum ama olmayınca olmuyor işte. Sizden ricam hem size yarayacak, hem de bizi sevindirecek tek bir seçenek var o da yeni server açmanız olacaktır. Hem gelen yeni yeniliklerin bir kısmını da uygulayabilirsiniz. Nacizane fikirlerim bunlardır. Hakkımızda hayırlısı olsun..

MongoL
    • Valla tam olarak katılmıyorum. ömürlük sv mümkün. ki tc de uzun süre 3k canlı online vardı eventler 4k oluyordu. bunu başaran bir ekip ama bu serverde çok fazla hata yaptılar ve çok ilgilenmediler. bu durum osmanlı gibi 6k user dan 500 usera düşürdü. lale fetret gibi gitti durum. ee batmış devleti kurtarmak biraz zor tabi :D yeni server açılır 5-6 ay sonra birleşme olursa belki güzel bi durum olur ama bunun dışında ben yeni servera tekrar emek veremem şahsen ki bir çok kullanıca da aynı durumda bence suan.